Vývoj software

 

Dovolím si představit některé ze svých produktů, tvořených na zakázku. Uvedené pořadí je náhodné, nenapadá mě žádné rozumné třídící kritérium ... 

Některé náhledy jsou větší než zobrazované okno. Připadalo mi to vzhlednější, než obrázky, které se vejdou, ale zase jsou nečitelné :-(


Autodíly

 

 


 

Automat řízení plynového kotle

Ač zní název honosně, jedná se o prostorový termostat ... Bylo mi líto nechat ležet notebook 486, tak jsem z něho udělal měřící a regulační zařízení. Je možné vybrat čidlo, podle kterého se řídí činnost kotle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dohledový systém klimatizace

Program ve spolupráci s externím zařízením (také součást projektu) 

 

 


Nokia SMS

Prográmek, který umí pomocí  připojeného telefonu NOKIA poslat SMS.

 


NET SEND

Grafická obdoba řádkového příkazu, doplněná o možnost exportu z textového souboru. Loguje výsledky úspěšnosti odeslání.

 


Delphi PING

Opět grafická obdoba příkazu PING. V pravidelných intervalech posílá ping na zadané servery a vyhodnocuje odezvy. V případě nedostupnosti nějakého serveru, resp. čehokoliv, co vrací odpověď (router, PC, server, síťová tiskárna, ...), pošle mail, případně pomocí připojeného telefonu i SMS.


 

 


SRVMGR II 

Variace na téma SRVMGR. Program ověřuje tzv. access token uživatele a v případě, že jej ověří, pak se spustí v kontextu jiného uživatele ( většinou Domain Admina) s právem na vybrané servery. Ověřený uživatel má možnost odstřelit session nebo zavřít soubor.